RU  UA  EN

Вівторок, 21 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

21 січня

20 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Путіна зробили несподівану заяву про майбутні переговори щодо Донбасу

Якщо 9 грудня о Парижі на зустрічі в "нормандському форматі" і буде укладено якийсь документ, то він не буде зобов'язуючим.

Про це заявив спікер президента РФ Дмитро Песков.

"Очевидно, що угоди не буде, і ніхто не очікує ніякої угоди, це було б завищеними очікуваннями. Від чого ми, до речі, дуже енергійно застерігаємо. Перше, позитивний момент це сама зустріч. Друге, дійсно була пророблена домашня робота, і якийсь документ, поки рано говорити, як він буде названий, але якийсь документ, можливо, буде прийнято за підсумками зустрічі, що відбулася. Це не зобов'язуючий документ, що не зобов'язуючу угоду в будь-якому випадку", - сказав він.

За словами Пескова, при цьому можна очікувати, що в документі будуть зафіксовані якісь точки, за якими є спільне розуміння.

"Це не означає, що спільне розуміння є абсолютно з усіх аспектів цієї складної проблеми. Ну і крім того, так чи інакше відбудуться окремі двосторонні зустрічі президента Путіна з усіма учасниками "нормандського формату", що теж дуже цінно в нинішній ситуації", - сказав він.

Песков переконаний, що ніякого "поштовху" від зустрічі очікувати не варто. При цьому він висловив надію на "прорив" в російсько-українських відносинах.

"Чому є, тому що лідери вже неодноразово говорили по телефону, і це було конструктивне спілкування. Власне, про конструктивну спілкуванні говорив і сам президент Путін. Якщо такий же конструктивний дух буде продовжений і під час очної зустрічі, це створить передумови, скажімо так, для полегшеного виходу на якісь рішення, які хвилюють обидві сторони. Що це буде, ми знаємо весь набір проблем, але яким чином це спільне розуміння буде знайдено під час зустрічі, зараз говорити передчасно", - зазначив він.

Нагадаємо, що в разі провалу переговорів в "нормандському форматі" українська влада розглядають проект будівництва стіни уздовж лінії зіткнення на Донбасі.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...