RU  UA  EN

Середа, 22 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

22 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Відомий волонтер зробив гучну заяву про підкуп поліції

Волонтер і блогер Роман Сініцин звинуватив поліцію в підготовці масштабного підкупу виборців.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Обласні управління поліції по всій Україні вже місяць розсилають в різні бюджетні та комунальні установи запити з вимогою надати дані про партійну приналежність співробітників", - підкреслив Сініцин.

За його словами, одним з головних персонажів у цій схемі є колишній глава СБУ в Луганській області Олег Козловський, якого звільнили в 2018 році, а два тижні тому призначили заступником керівника Національної поліції України Сергія Князєва. Як уточнив Синіцин, саме Козловський відповідає за вибори.

"Саме з Козловським постійно контактує один (або одна) з кандидатів в президенти. Саме під Козловського при керівниках поліції кожної області ввели посаду "помічника з виборів" і розставили туди різних, часом дуже цікавих, людей", - написав блогер.

Як стверджує волонтер, таким чином в МВС "наполегливо будують сітку підкупу або прямого впливу на виборців".

Як повідомляв "Апостроф", за словами політичного експерта Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Ігоря Петренко, президентські і парламентські вибори не тільки перезавантажать влада, а й значною мірою визначать майбутнє країни на наступні роки.

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...