RU  UA  EN

Неділя, 18 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 серпня

17 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Кандидат від "Слуги народу" на 142 окрузі погодився співпрацювати з ОПЗЖ - блогер

Блогер з Одеси Олексій Зотов оприлюднив інформацію про те, що кандидат по 142 округу Руслан Плохий намір об'єднатися з Сергієм Димитрієвим заради перемоги на виборах.

Мова йде про компрометуючелистування дружини кандидата від ОПЗЖ Димитрієва Христини з місцевим блогером, якому вона зізнається, що їх штаб готовий взаємодіяти зі штабом Руслана Плохого, висунутого від партії "Слуга народу".

"Коли я це побачив, сказати, що ... здивувався - не сказати нічого. Я відкрито підтримую Володимира Зеленського, адже країні потрібні зміни, але Руслан Плохий перейшов усі межі розумного", - написав Зотов.

"Листування дружини кандидата від ОПЗЖ Сергія Димитрієва і Володимира Савицького в "Слузі народу". Ще раз: ОПЗЖ об'єднався зі "Слугою народу" на 142 окрузі. Я думав, що дно пробито, але знизу постукали", - заявив Зотов .

Примітно, що дружина кандидата Христина Димитрієва говорить про те, що їх штаб навіть згоден на те, щоб у виборах виграв Руслан Плохий, і це при тому, що "Опозиційна платформа - За життя" і партія "Слуга народу" ідеологічно несумісні.

Раніше була інформація про те, що кандидат Руслан Плохий підготував ряд судових позовів на ЗМІ, які опублікували відомості, що загрожують його політичної діяльності.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: ПолітикаВибори Тема: Выборы
Теги:

Новости партнеров

Загрузка...