RU  UA  EN

Пʼятниця, 22 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.00
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

22 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Росії розповіли, як заплатять ПАРЄ після повернення делегації

У Російській Федерації вже відреагували на рішення Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) повернути делегацію РФ в організацію без обмежень, незважаючи на порушення принципів Ради Європи, і розповіли, як виплатять внески.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

За словами заступника глави російської делегації в ПАРЄ Сергія Кисляка, гроші будуть переводитися траншами, їх обсяг визначить Міністерство фінансів Росії.

У свою чергу, сенатор Володимир Джабаров заявив, що Росія виплатить свій внесок у бюджет Ради Європи після підтвердження повноважень у ПАРЄ.

Варто нагадати, що 26 червня Асамблея відновила членство Росії в організації. За це рішення проголосували 116 депутатів, проти висловилися 62, ще 15 парламентаріїв утрималися.

Нагадаємо, "Апостроф" повідомляв, що член комітету з регламенту ПАРЄ Петра де Суттер стверджує, що рішення ПАРЄ змінити регламент і запросити російських представників повернутися в асамблею - це крок, що наближає до виходу з тупикової ситуації.

25 червня голова Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Ліліан Морі Паск'є заявила, що необхідна більшість в організації оскаржила повернення до її складу Російської Федерації без обмежень права голосу.

Читайте також матеріал "Апострофа": ПАРЄ повертає Росію: хто винен і що робити Україні.

Новости партнеров

Загрузка...