RU   UA   EN  

Вівторок, 21 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

21 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Російський шовініст і держиморда: український генерал жорстко висловився про Путіна

Експерт з питань безпеки, ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан вважає російського президента Володимира Путіна російським націонал-шовіністом і зрадником.

Про це він заявив в інтерв'ю "Апострофу".

"Хто такий Путін, на моє переконання? Путін – це пахан пітерської шпани зі світоглядом підполковника КДБ і російського націонал-шовініста-держиморди. Оце в моєму розумінні той Путін, який себе декларує такою агресивною експансивною поведінкою", - говорить Богдан.

В даному контексті генерал згадує про те, що після розвалу СРСР між спецслужбами була укладена угода не працювати один проти одного. При цьому тільки військова розвідка Росії не погодилася на такі умови.

"Менше з тим я вважаю Путіна людиною, яка зрадила всі ці домовленості й братські стосунки, які існували тоді між нашими народами незалежно від комуністичної влади (хай як критично ми б не ставилися до цього вислову сьогодні). У цьому контексті я вважаю його зрадником, який відкинув усі гуманістичні й навіть слов’янофільські ідеали, які певною мірою були властиві нашим відносинам, фактично розв’язав агресію, маючи на меті відновити сучасну Росію не лише в межах Радянського Союзу, а й царської Росії", - також заявляє Богдан.

Більше читайте в матеріалі "Апострофа": Путін ще під час служби в розвідці погано ставився до українців і закладав колег.

Новости партнеров

Загрузка...