RU  UA  EN

Неділя, 20 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.85
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

19 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Радять тікати з країни: стало відомо про підготовку масштабних посадок друзів Порошенка

Окремі співробітники прокуратури почали розсилати попередження представникам попередньої влади про прийдешні корупційні розслідування і затримання.

Про це йдеться на каналі "Шаурма Зеленського" в Telegram.

За словами джерела, прокурори, які симпатизують екс-президенту Петру Порошенко і його команді, просять тих покинути Україну і виїхати в країни, які не видають українських громадян за процедурою екстрадиції.

"З'явилися перші "розстрільні списки". За нашими даними, "добрі люди" в прокуратурі вже обдзвонюють друзів Порошенко з пропозицією терміново виїхати на кілька місяців з країни, інакше ті сядуть. Рекомендують їхати в країни звідки не видають - Великобританію і Ізраїль", - пишуть на каналі.

Також були згадані найближчі "цілі" розслідувань правоохоронців, за даними джерела, будуть переслідувати тих представників влади, які отримували аграрні дотації від держави.

"Зверху дана команда працювати по певним людям з "оптичним прицілом". У зоні ризику отримували дотації з бюджету в сфері АПК (агропромисловий комплекс) або постачали дороге обладнання державним компаніям", - додали на каналі.

Як повідомляв "Апостроф", раніше відносно колишнього спікера українського парламенту, народного депутата Андрія Парубія відкрили чергове кримінальне провадження. Його підозрюють у можливому перешкоджанні здійсненню виборчого права.

Новости партнеров

Загрузка...