RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Новинський обраний членом комітету Ради з реінтеграції Донбасу

Народний депутат Вадим Новинський увійшов до складу Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупаціїта реінтеграції тимчасово окупованих територій.

За відповідний Проект Постанови №2092, яким були внесені кадрові зміни в персональні склади Комітетів ВРУ, проголосували 353 народних депутата.

"Я вважаю цей Комітет ВРУ ключовим в чинному складі парламенту. Тому подав заяву про входження до його складу, так як на мою думку питання відновлення миру в Україні, реінтеграції тимчасово окупованих територій - найголовніше для нашої країни. І я не перший рік працюю в цьому напрямку, послідовно виступаючи за досягнення миру на підставі здорового компромісу, що не ущемляє національні інтереси України", - сказав Вадим Новинський, коментуючи рішення парламенту.

За його словами, від законодавчих ініціатив Комітету з реінтеграції Донбасу багато в чому буде залежати майбутнє України.

"Він повинен бути головним майданчиком для дискусій у Верховній Раді про шляхи відновлення миру в Україні, і мені хотілося б, щоб це розуміли всі народні депутати, члени цього Комітету. Чи не піар-майданчиком для окремих політичних сил, а місцем, де парламент буде виробляти професійні рішення для досягнення нашої головної мети - миру і єдності України", - підкреслив народний депутат.

Як повідомлялося раніше, заявку на членство в Комітеті ВРУ з питань прав людини, деокупаціїта реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Вадим Новинський направив 19 серпня.

Однак кандидатура парламентарія не було подано Верховній Раді для включення до складу зазначеного Комітету ВРУ під час голосування щодо персонального складу комітетів 29 серпня. Після чого Вадим Новинський звернувся до керівництва парламенту і Регламентного комітету з проханням розглянути його заявку повторно.

Новости партнеров

Загрузка...