RU  UA  EN

Пʼятниця, 6 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.55
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

6 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Топ-чиновник з партії Порошенка заявив про відставку

Глава Дніпропетровської облради, член партії БПП Гліб Прігунов заявив 5 листопада про свою відставку.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Політична картина в країні останнім часом кардинально змінилася. Чотири роки тому, ми об’єдналися в демократичну коаліцію, аби усунути Партію Регіонів від керування процесами в області. І це нам вдалося. Але сьогодні багато партій, фракції яких представлені в обласній раді, не отримали підтримки мешканців області. Тому логічним би було провести позачергові вибори обласної ради, але ми зараз не маємо відповідного інструментарію", - написав політик.

"Мандат від демократичної коаліції перестав бути актуальним. В даній ситуації вважаю за доцільне скласти свої повноваження та піти з посади голови обласної ради! Я не згоден з деякими процесами, що відбуваються сьогодні, наприклад, відключення від електропостачання будівлі Медіа-Простору. Все має відбуватися в юридичній площині! Залишаюся в місцевій політиці!", - зазначив Прігунов.

Нагадаємо, 31 жовтня на сайті облради з'явилося розпорядження про скликання 19-ї сесії, на якій депутати планували переобрати голову облради. Сесія повинна відбутися 8 листопада.

Як повідомляв "Апостроф", 20 жовтня про свою відставку заявив глава Київської ОДА Михайло <но-Айріян.

Глава ОПУ Андрій Богдан заявив, що не боїться своєї відставки.

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...