RU  UA  EN

Вівторок, 18 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

18 лютого

17 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Тимошенко запропонувала обмежити виплати чиновникам, прив’язавши їх до зарплат населення: деталі проекту

Фракція "Батьківщина" вносить до Верховної Ради законопроект, який передбачає обмеження виплат чиновникам десятьма мінімальними зарплатами, також партія наполягає на створенні ТСК для перевірки діяльності державних корпорацій.

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Києві.

"Наша команда розробила законопроєкт, яким передбачено, що заробітна плата будь-якого високопосадовця в державі мусить залежати від розміру мінімальної заробітної плати. Ми пропонуємо, щоб розрив між мінімальною зарплатою та зарплатою посадовця найвищого рангу в державі був не більше, ніж у десять разів. Наприклад, якщо мінімальна заробітна плата становить 4 723 гривні, то у найвищого керівника країни заробітна плата з преміями за місяць не може перевищувати 47 230 гривень. Треба негайно зупинити вакханалію, свято роздачі грошей, яка запанувала у владних кабінетах", – наголосила Тимошенко.

Голова партії повідомила, що "Батьківщина" також ініціює створення у парламенті тимчасової слідчої комісії, яка проведе аудит діяльності держкорпорацій за останні шість років та "з’ясує, хто наживається на державних фінансових потоках".

"Наша команда направить листи всім фракціям з проханням дати кандидатури для створення такої ТСК, аби протягом наступних місяців перевірити кожну державну корпорацію та монополію і стати ініціатором притягнення до кримінальної відповідальності всіх, хто був залучений і продовжує корупцію на державних фінансових потоках. Якщо цього не робить президент, силові структури, антикорупційні інститути – треба, щоб це почав робити парламент", – зазначила лідер "Батьківщини".

Тимошенко вважає, що з відновленням справедливості в питанні зарплат "не можна зволікати". "Батьківщина" наполягає, аби з розгляду ініціатив партії щодо обмеження виплат чиновникам та створення ТСК розпочалася нова сесія Верховної Ради.

"Маємо припинити це приниження українського суспільства, коли міністри, високопосадовці, керівники корпорацій поставили собі мільйонні зарплати в місяць, а у людей пенсії та заробітні плати залишилися на мінімальному рівні. Для когось епоха бідності завершилась, а для когось епоха бідності продовжується, і владу це питання не турбує", – резюмувала Юлія Тимошенко.

Новости партнеров