RU  UA  EN

Неділя, 25 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Суд над Мангер: в прокуратурі розкрили нові подробиці вбивства Гандзюк

Прокуратура вважає, що голова Херсонської облради Владислав Мангер заплатив за вбивство активістки Катерини Гандзюк, в тому числі і базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист.

Про це під час засідання суду в четвер, 14 лютого, повідомили представники звинувачення, передає "Українська правда".

Відзначається, що мова йде про базу відпочинку в місті Лазурному. Раніше журналісти повідомляли, що юрист Андрій Мурашкін здав її підозрюваному Олексію "Москалу" Левіну, який ховається за кордоном. Договір був підписаний за тиждень до нападу на активістку.

"Встановлено, що Мангер дав вказівку Мурашкіну передати базу відпочинку Левіну як частина оплати за організацію вбивства Гандзюк", - заявила прокурор.

За її словами, база відпочинку, "яка складається з готелю і 57 номерів, власним пляжем, і добу проживання в якому досягають більше 2 тисяч гривень", передали Левіну за "символічну вартість в розмірі 500 гривень на місяць договірним строком на 7 років".

Сам Мурашкін, який захищає Мангера в суді, назвав звинувачення брехнею. Він заявив, що комплекс передали його фірмі для управління в зв'язку з триваючими судами і конфліктами між колишніми і нинішніми власниками.

"Я вирішив його захистити саме таким чином, а саме передати його в оренду", - зазначив юрист. За його словами, база фактично так і не була передана Левіну.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Мангер заявив, що напад на Гандзюк нібито організував генерал СБУ Данило Доценко.

Новости партнеров

Загрузка...