RU  UA  EN

Четвер, 20 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Суспільство

Голосування за кращий ресторан Києва

Новини

20 червня

19 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Портников пояснив, як Україна може перетворитися на Білорусь

Новообраний президент України Володимир Зеленський зацікавлений у розпуску парламенту, так як в такому випадку він отримає більшість у Верховній Раді після її переобрання.

Таку думку висловив "Апострофу" відомий український журналіст і публіцист Віталій Портников.

"Інші політичні сили в цьому не зацікавлені, тому що вони не отримають великої кількості голосів у будь-якому випадку. На дострокових або планових виборах у них поки немає ніяких реальних можливостей змінити ту політичну тенденцію, яка склалася після обрання Зеленського, тому що він є президентом мрій, ілюзій і надій. І до того часу, як ці мрії, ілюзії та надії не розвіються, в інших українських політиків великих шансів зайти на політичне поле Зеленського і взагалі на велике політичне поле - немає", - зазначив журналіст.

За словами Портнікова, якщо українські олігархи збережуть єдність, і українські телеканали будуть розповідати пересічним українцям інформацію в єдиному ключі, то у українських політиків немає жодного шансу і надалі зайти на це політичне поле.

"І ми отримаємо ситуацію, яка наблизить нас навіть не до України Януковича, а Білорусі Лукашенко - з умовною політичною партією, яка насправді не буде існувати, і всевладдям тих політичних сил, які перебуватимуть навколо нового президента. Відповідно, українську демократію може врятувати тільки шалена боротьба олігархів або боротьба в оточенні самого президента за вплив на нього", - додав він.

Детальніше читайте в матеріалі "Апостроф": Абсолютна влада Зеленського: що до цього призведе і в чому ризики для України.

Новости партнеров

Загрузка...