RU  UA  EN

Вівторок, 21 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Суспільство

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

21 січня

20 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Захотілося свята і посмішок: соцмережі розгнівало відеозвернення до Зеленського російської телезірки

Російський артист і телеведучий Андрій Малахов звернувся до президента України Володимира Зеленського з вимогою дозволити телеміст між Україною і Росією.

Про це повідомляє користувач мережі Іван Бубен в Twitter.

"Андрій Малахов звернувся до президента України як до гаранта конституції з вимогою дозволити телеміст, як "чиста гуманітарну акцію і свято посмішок і щастя". Андрюша, шкура ти дірява продажна, звернися до свого гаранта спочатку з вимогою вивести війська з України, дбл", - написав він в мережі.

Сам же Малахов заявив, що мета телемосту - показати і розповісти людям, "що ми слухали, що ми дивилися, що ми носили, що ми їли ці п'ять років, коли ми не спілкуємося між собою" (Україна і Росія, - ред.).

Тим часом користувачі мережі бурхливо відреагували на слова Малахова.

Нагадаємо, в мережі піднялася хвиля обговорень і коментарів з приводу відмови телеканалу NewsOne проводити спільний телеміст "між Росією і Україною", анонсований російським телеканалом "Росія 24".

Як повідомляв "Апостроф", в інтернеті з'явилися яскраві гумористичні картинки на тему спільного телемосту з російським пропагандистським телеканалом "Росія-1", який планував провести український телеканал NewsOne.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...