RU  UA  EN

Вівторок, 18 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

18 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Нічого не буде: в мережу потрапила цікава переписка нардепів в Раді, фото

Народного депутата Ярослава Дубневича, підозрюваного в причетності до корупційних схем, не будуть затримувати під час засідання парламенту 31 жовтня, незважаючи на те, що Рада дала добро на його арешт.

Про це стало відомо з листування народних депутатів в залі засідання Ради, фотографію якого опублікував журналіст Ян Доброносов.

Так, в листуванні одного з "слуг народу" говориться, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка особисто підтвердив, що Дубневича затримувати в будівлі Ради не будуть.

Як відомо, 30 жовтня комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту визнав законним і обгрунтованим подання генпрокурора Руслана Рябошапки про надання згоди народних депутатів на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Дубневича.

Політика звинувачують у тому, що будучи народним депутатом України попереднього скликання і очолюючи комітет Верховної Ради з питань транспорту, він разом зі спільниками заволодів коштами філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця". За даними слідства, кошти були отримані контрольованими народним депутатом і його спільниками, юридичними особами, через "узгоджене завищення ціни при реалізації стрілочної продукції на адресу філії, при цьому народним депутатом неодноразово було використане своє службове становище в інтересах пов'язаних з ним осіб".

Дубневич - народний депутат трьох скликань Верховної Ради. У 2019, як і в 2014 році, потрапив у Раду за мажоритарною системою в окрузі №120. Зараз є членом депутатської групи "За майбутнє".

Нагадаємо, що 29 жовтня поліція прийшла з обшуками в будинок екс-нардепа Богдана Дубневича, який розташований в селі Зубра Львівської області.

Новости партнеров