RU  UA  EN

Вівторок, 31 березня
  • НБУ:USD 27.45
  • НБУ:EUR 30.10
НБУ:USD  27.45
Суспільство

Епідемія коронавірусу: головні новини, статистика, динаміка поширення

Новини

31 березня

Всі новини

ЗНО через карантин переноситься: названо ймовірні терміни проведення

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні може бути перенесена на серпень, вересень або жовтень 2020 року.

Коронавірус вбив понад 20 тис. осіб: що відбувається в Україні і світі (оновлюється)

Про це заявив виконуючий обов'язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко для видання "Главком".

Чиновник уточнив, що проведення ЗНО буде залежати від карантинних заходів уряду.

"Якщо терміни карантину подовжуються на один місяць, то ми відкладаємо всі свої заходи також на місяць. Тобто всі, хто зареєструвався на основну сесію, пройдуть тестування не в зазначений період, а в інший період", - сказав Бойко.

Також він уточнив, що в Міністерстві освіти розглядають проект про проведення контрольних робіт для учнів 4 і 9 класів шкіл замість проведення державної підсумкової атестації. Валерій Бойко заявив, що багато в чому профільні відомства обмежені в маневрах щодо проведення атестацій чинними законодавчими актами.

"Для 11 класу, тобто для випускників, які повинні складати ДПА, передбачено тільки ЗНО. Тому що це зав'язано на різні нормативно-правові акти, від закону України до реєстрації актів міністерств", - зазначив він.

Слід зазначити, що за планом ЗНО повинно було відбутися з 21 травня по 17 червня. В даний момент під питанням навіть початок навчального року 2020-2021 - дата його початку буде залежати від проведення ЗНО та вступної кампанії.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Міносвіти заявили про рішення перенести терміни пробного та основного ЗНО, а також вступну кампанію через продовження карантину по країні.

Фотогалереї

Всі