НБУ:USD  39.40
Суспільство

12 травня

Команда Реброва розгромно програла в Лізі чемпіонів

Туринський "Ювентус" завдав розгромної поразки угорському "Ференцварошу" українського наставника Сергія Реброва. Зустріч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів завершилася перемогою італійців з рахунком 4:1.

Уже на старті першого тайму гості відкрили рахунок зусиллями Морати. У другому таймі іспанець забив ще один м'яч, після чого поступився місцем на полі Пауло Дібала. Аргентинець також зумів відзначитися після виходу на заміну. Ще один м'яч угорський колектив забив у свої ворота.

Перед фінальним свистком господарі поля змогли забити один м'яч. Відзначився Болі.

Перемога залишила "Ювентус" на другому місці в групі. Лідирує в квартеті "Барселона", у якої дев'ять балів. "Динамо" і "Ференцварош" набрали по одному очку.