RU  UA  EN

Четвер, 12 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.40
Суспільство

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

12 грудня

11 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

З'явилися дані про стан дівчини, яку підпалив наречений в Запоріжжі

22-річна Анастасія Ковальова, яку облив бензином і підпалив її наречений, продовжує знаходиться в реанімаційному відділенні лікарні в Запоріжжі.

Про це повідомляє "061.ua".

Раніше в ЗМІ з'являлася інформація про те, що Анастасію можуть відправити в США, до Бостонського опікового центру, де в 2017 році лікувалася в тому рахунку 4-річна Даша Яковлєва з Мелітополя, яка отримала 70% опіків тіла. Однак відомий лікар центру, Геннадій Фузайлов повідомив, що не має можливості привезти в клініку пацієнта старше 17 років.

"Оскільки я працюю в дитячому госпіталі, то не маю можливості привезти хворого старше 18 років. Я цю позицію оголошував родичам потерпілої. Я висловив їм мої співчуття з приводу цього обмеження", - сказав медик.

В даний момент 22-річна Анастасія Ковальова знаходиться в реанімаційному відділенні міської клінічної лікарні №5 екстреної і швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя. У неї обпалено 85% тіла. Мама дівчини просить про допомогу, оскільки у сім'ї немає грошей на лікування.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", суд Запоріжжя обрав запобіжний захід 28-річному Віталію Чайковському, який підпалив свою наречену, Анастасію Ковальову.

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...