RU   UA   EN  

Середа, 22 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Суспільство

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

22 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У ЗМІ розповіли про ініціативи мера Кличко по ремонту мостів в Києві

Мер Києва Віталій Кличко вперше за довгий час запустив ряд ініціатив по ремонту мостів і шляхопроводів, побудованих десятки років тому.

Про це повідомляється в матеріалі УНІАН.

Відзначається, що до 2014 року міська влада в Києві майже не займалася системним ремонтом мостів.

"Віталій Кличко зміг взяти ситуацію в свої руки - в 2015 році ремонт став проводитися по вдосконаленій технології, яка в три рази збільшує гарантійний термін експлуатації", - пишуть журналісти.

За словами авторів матеріалу, тривалі терміни ремонтів виправдані не тільки послідовним фінансуванням з бюджету, але і якістю проведення робіт.

"Наприклад, конструкція Південного мостового переходу передбачає 46 деформаційних швів, які вже вичерпали свій ресурс і потребують капітального ремонту. Автодорівцям вже вдалося замінити 21 шов, в планах на 2019 рік - ще 8 швів. Ремонт проходить з використанням передових німецьких технологій", - відзначається в матеріалі.

У виданні також нагадали і про ситуацію, що склалася навколо Шулявського моста.

"Мало хто, сміючись над виразом Віталія Кличка про "втомлений" міст, звернув увагу на його ключову тезу: Шулявський міст буде повністю реконструйований", - відзначили в ЗМІ.

В даний час демонтаж Шулявського шляхопроводу закінчено. Згідно з прогнозами КМДА, роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина - 741 м), ліво- і правоповоротних з'їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення будуть завершені до кінця 2019 року.

"Те, що вперше за кілька десятків років міська влада почала вирішувати цю проблему - тенденція однозначно позитивна. Так, за короткий термін Віталія Кличка на посту мера в Києві встигли провести ремонт 26 мостів і шляхопроводів", - повідомили журналісти.

За 2018 рік було відремонтовано мости на Одеській площі, проспекті Науки, на вул. Малинській, Залізничній, шляхопроводи на Нивках, бульварі Вацлава Гавела, вул. Академіка Палладіна, на перетині вул. Кирилівської та вул. Олени Теліги, Святошинському мосту. У КМДА відзначають, що в планах на 2019 рік - реконструкція інших міських мостів.

"В останні 3-4 роки дорожники змушені наздоганяти ремонтні роботи, які в плановому порядку повинні були бути проведені протягом десятиліть! Звичайно, ремонти мостів періодично створюють киянам незручності у вигляді пробок і переповненого комунального транспорту. Але це ті незручності, які переносиш з розумінням, що це - для нашого ж блага", - резюмується в матеріалі.

Новости партнеров

Загрузка...