Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Реал" переміг у фіналі клубного чемпіонату світу: відеоогляд матчу

Мадридський "Реал" став переможцем клубного чемпіонату світу. У фінальному матчі турніру "вершкові" виявилися сильнішими японської "Касіми". Основний час завершився з рахунком 2:2, а в додатковий час "Реал" двічі вразив ворота суперника.

Гра розпочалася для "Реала" дуже успішно: вже на 9-й хвилині рахунок був відкритий зусиллями Бензема. Однак японці зуміли відповісти двома точними ударами на 44-й і 52-й хвилинах.

Зрівняти рахунок "Реалу" вдалося на 60-й хвилині, коли з пенальті відзначився Кріштіану Роналду. До речі, вже в першому додатковому таймі португалець забив ще два голи, практично заздалегідь визначивши результат зустрічі.

"Реал" – "Касіма Антлерс" 4:2 (основний час — 2:2)

Голи: Бензема, 9, Роналду, 60 (з пенальті), 98, 104 – Шибасаки, 44, 52

"Реал": Навас, Карвахаль, Варан, Рамос (Начо, 108), Марсело, Модрич (Ковачич, 106), Каземіро, Кроос, Лукас Васкес (Іско, 81), Бензема, Роналду (Мората, 112)

"Касіма Антлерс": Согахата, Ніші, Уеда, Шоджі, Ямамото, Ендо (Іто, 102), Шибасаки, Огасавара (Фабрісіо, 67), Нагаки (Акасаки, 114), Каназаки, Дої (Сузукі, 88)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Роналду став володарем "Золотого м'яча" 2016 року.

Розділ: Спорт Тема: Футбол