НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

Збірна України з хокею сенсаційно обіграла італійців: опубліковано відео

Збірна України з хокею успішно стартувала на Єврочелленджі в польському Катовіце. У стартовому матчі українці обіграли суперника з елітного дивізіону чемпіонату світу - збірну Італії.

Україна повела в рахунку в стартовому періоді, але потім втратила лідерство. Тим не менш, у другому періоді "жовто-сині" зуміли зрівняти рахунок, а в овертаймі дотиснули суперника. Переможну шайбу за 17 секунд до фінальної сирени закинув Дмитро Ігнатенко.

Італія - Україна - 3:4 ОТ (3:2, 0:1, 0:0, 0:1)
Голи: 7:31 Таран - 0:1, 13:45 Рамазанов - 0:2, 14:03 Франк - 1:2, 16:49 Фріго - 2:2, 19:44 Фраверса - 3:2, 31: 21 Буценко - 3:3, 64:43 Ігнатенко - 3:4.

10 лютого збірна України проведе другий матч - підопічні Олександра Савицького зіграють проти Польщі.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що було названо талісман майбутнього чемпіонату світу з хокею, який пройде в Києві.