Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

"Барселона" - ПСЖ 6:1: відеоогляд матчу

"Барселона" зробила неймовірний камбек після поразки з рахунком 0:4 в Парижі. На "Камп Ноу" каталонці виграли з рахунком 6:1 і пройшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Шостий гол, який і вивів "Барселону" до наступного етапу ЛЧ, був забитий на 95-й хвилині матчу, його автором став Серхі Роберто.

"Барселона" стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, якій вдалося пройти далі після поразки в першому матчі з різницею в чотири голи.

"Я просто не вірю! Це реально було неможливо. Це все ще здається неймовірним і неправдоподібним", - сказав після матчу півзахисник "Барселони" Іван Ракітіч.

"Барселона" - ПСЖ - 6:1
Голи: Суарес, 3, Кюрзава, 40 (автогол), Мессі, 50 (пенальті), Неймар, 88, 90 (пенальті), Серхі Роберто, 90+5 - Кавані, 62

Як повідомляв "Апостроф", в іншому матчі ігрового дня "Боруссія" пройшла "Бенфіку".