Неділя, 5 травня

5 травня

Ліга чемпіонів: "Барселона" пройшла ПСЖ, "Боруссія" розгромила "Бенфіку"

Відбулися ще два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: "Барселона" розгромила ПСЖ, а "Боруссія" - "Бенфіку".

Каталонський гранд у неймовірному матчі зумів відігратися після 0:4 в Парижі. "Барселона" вела в другому таймі з рахунком 3:0, однак гол Кавані, здавалося, вбив інтригу в протистоянні. Але за останні сім хвилин матчу каталонці зуміли забити три голи і вийшли до чвертьфіналу.

"Барселона" стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, якій вдалося пройти в наступний етап після поразки з різницею в чотири м'ячі в першій грі.

"Барселона" - ПСЖ - 6:1 (перший матч - 0:4)
Голи: Суарес, 3, Кюрзава, 40 (автогол), Мессі, 50 (пенальті), Неймар, 88, 90 (пенальті), Роберто, 90+5 - Кавані, 62

"Барселона": тер Штеген, Маскерано, Піке, Умтіті, Бускетс, Рафінья (Серхі Роберто, 76), Неймар, Ракітіч (Андре Гомеш, 84), Іньєста (Туран, 65), Мессі, Суарес.

ПСЖ: Трапп, Меньє (Крихов'як, 90), Маркіньос, Тіаго Сілва, Курзава, Лукас Моура (Ді Марія, 55), Верратті, Рабьо, Матюїді, Дракслер (Орье, 75), Кавані.

"Боруссія" впоралася з "Бенфікою" після мінімальної поразки на виїзді. Хет-трик у дортмундців оформив Обамеянг

"Боруссія" Д - "Бенфіка" - 4:0 (перший матч - 0:1)
Голи: Обамеянг, 4, 61, 85, Пулішіч, 59

"Боруссія" Д: Бюркі, Пішчек, Папастатопулос (Гінтер, 88), Бартра, Дурм, Вайгль, Кастро, Шмельцер, Пулішіч, Дембеле (Кагава, 81), Обамеянг (Шюррле, 86).

"Бенфіка": Едерсон, Нелсон Семеду, Луїзао, Лінделеф, Елізеу, Самаріс (Живкович, 74), Андре Алмейда, Сальвіо (Жонас, 64), Піцци, Серві (Хіменес, 82), Мітроглу.

Нагадаємо, "Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - ПСЖ.