Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

"Олімпік" - "Ворскла", "Чорноморець" - "Сталь": відеоогляд матчів УПЛ

У рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги відбулися перші матчі: у Полтаві "Олімпік" грав проти "Ворскли", а в Одесі "Чорноморець" приймав "Сталь".

Справжня футбольна драма розгорнулася в Полтаві, де номінальні господарі "Олімпік" грали проти місцевої "Ворскли". Програючи по ходу зустрічі з рахунком 0:2, донецька команда зуміла не тільки зрівняти рахунок, а й здобути три очки. Цікаво, що три голи "Олімпік" забив протягом семи хвилин.

Ця поразка остаточно позбавила полтавців шансів на місце в першій шістці команд.

"Олімпік Д" - "Ворскла" 3:2 (0:1)

Голи: Хльобас, 21 (0:1); Загорулько, 61 (0:2); Моху, 65 (1:2); Гришко, 69 (2:2); Матяж, 72 (3:2)

"Олімпік Д": Махарадзе; Парцванія; Гошкодеря; Гришко; Иллой-Айет; Цимбалюк (Хомутов, 46); Матяж; Богданов (Брикнер, 87); Немчанінов; Моха; Шестаков (Гринь, 46)

"Ворскла": Сарнавський; Чижов; Чеснаков; Кравченко Д.; Мякушко; Пердута; Ребенок; Шарпар; Одарюк (Кунєв, 82); Загорулько; Хльобас

Попередження: Богданов, 79; Хомутів, 86; Матяж, 90 - Хльобас, 21; Шарпар, 45

В Одесі все пройшло куди спокійніше. Ще у першому таймі за гостей забив Васін, чий гол став єдиним у матчі.

"Чорноморець" – "Сталь" 0:1

Гол: Васін, 24

"Чорноморець": Канівців, Люлька, Аблітаров, Азацький, Каплієнко (Ковалець, 81),Смирнов, Андрієвський, Коркішко, Кабаев, Барілко (Жорже Еліас, 46), Хобленко (Карноза, 60).

"Сталь": Паньків, Пашаєв, Шабанов, Стаменкович, да Сілва, Карасюк, Каленчук (Малакян, 87), Задерака (Деул, 64), Кравченко, Васін (Дебелко, 79), Карікарі.

Попередження: Васін, Карасюк, Азацький, Смирнов, Коркішко.

Раніше "Апостроф" повідомляв про результати жеребкування другого етапу Прем'єр-ліги.

Розділ: Спорт Тема: Футбол