Четвер, 28 березня

28 березня

Україна завоювала ще два "золота" Універсіади-2017

Українські спортсмени завоювали ще дві золоті медалі на Універсіаді-2017, яка в ці дні проходить на Тайвані. "Золото" виграли важкоатлетка Ірина Деха і легкоатлетка Ольга Ляхова.

Деха, яка виступає у ваговій категорії 90 кг, зуміла не тільки здобути перемогу, але і встановити нові рекорди Універсіади в ривку і поштовху. Українка взяла 135 кг в поштовху, 111 кг в ривку і в сумі набрала 246 кг, що також стало найкращим результатом Універсіади у ваговій категорії 90 кг.

Найближча конкурентка Дехі росіянка Діана Мстієва показала результат 242 кг, а "бронза" дісталася представниці Тайваню Йінг-Йан Ло (235 кг).

Ляхова принесла Україні восьме "золото" Універсіади, вигравши забіг на 800 метрів. Українка подолала дистанцію за 2:03.11. "Срібло" - у Докус Айок з Уганди, (2:03.22), а бронзову нагороду завоювала австралійка Хелена Гріффіз (2:03.52).

В активі української збірної вже 23 медалі Універсіади: вісім золотих, вісім срібних і сім бронзових. У медальному заліку українці посідають сьоме місце.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що шосте "золото" Універсіади Україні принесла жіноча збірна з фехтування.