НБУ:USD  40.15
Суспільство

28 травня

Україна завоювала чергове золото Універсіади: медальний залік

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула перемогу над американками в фіналі Універсіади-2017.

Про це свідчить медальний залік.

Так, спортсменки принесли країні шосте "золото" на найпрестижніших студентських змаганнях.

Відзначається, що українки Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, Юлія Свистіл і Джоан Фейба Бежура по черзі перемогли команди Японії (45:26), Швейцарії (45:33), Польщі (45:38).

У вирішальному поєдинку вони в наднапруженій дуелі виявилися сильнішими команди США - 45:44.

Тепер в складі збірної України вже 17 медалей в загальному заліку - шість золотих, шість срібних і п'ять бронзових медалей. Команда перебуває на шостому місці серед усіх учасників змагань.

Скріншот

Як повідомляв "Апостроф", раніше Україна завоювала ще три "золота" Універсіади і обійшла Росію в медальному заліку.