Четвер, 25 квітня

25 квітня

Ярмоленко провів ще один результативний матч за "Боруссію": опубліковано фото і відео

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко провів ще один результативний матч у складі "Боруссії". Український півзахисник відзначився гольовою передачею в поєдинку четвертого туру Бундесліги проти "Кельна".

Вже на другій хвилині матчу Ярмоленко в своєму стилі відірвався від захисника і зробив гольову передачу на Філіппа - українець подав, а німець точно пробив головою.

Крім того, Ярмоленко прийняв участь ще в трьох гольових атаках "Боруссії". Спершу після навісу українця з кутового воротар "Кельна" випустив м'яч з рук на Сократіса, який і відзначився голом. Потім після навісу Ярмоленка "Боруссія" заробила пенальті. А пізніше Ярмоленко почав четверту гольову атаку своєї команди - українець відзначився відмінним пасом на Піщека, той прострілив на Обамеянга, а форвард оформив дубль.

На 66-й хвилині матчу, коли на табло був рахунок 4:0, Ярмоленко був замінений. Зустріч завершилася з рахунком 5:0.

Гольова передача Ярмоленка

Огляд матчу

Фото - twitter.com/BVB.

Нагадаємо, раніше Ярмоленко забив дебютний гол за "Боруссію" в матчі Ліги чемпіонів проти "Тоттенхема". М'яч українця увійшов до п'ятірки найкращих в першому турі Ліги чемпіонів.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Ярмоленко розповів про курйозну ситуацію в "Боруссії".