Субота, 4 травня

3 травня

Ярмоленко забив гол-красень у Бундеслізі: опубліковано відео

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко забив гол у матчі 10-го туру чемпіонату Німеччини, в якому "Боруссія" на виїзді грала з "Ганновером".

На 52-й хвилині матчу українець відзначився красивим ударом з льоту з меж штрафного. Цей гол зрівняв рахунок на табло, проте в підсумку "Боруссія" поступилася з рахунком 2:4.

Відзначимо, що Ярмоленко міг забити гол і в першому таймі, однак промахнувся із забійної позиції. На 74-й хвилині гри українець поступився місцем на полі Андре Шюррле.

За версією авторитетного порталу Whoscored, Ярмоленко став найкращим гравцем матчу у складі дортмундської команди, отримавши оцінку 7,5.

Для українця цей гол став четвертим за "Боруссію" у всіх турнірах. Також на рахунку Ярмоленка три гольові передачі.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Ярмоленко відзначився в матчі Кубка Німеччини.