Неділя, 28 квітня

28 квітня

Українка упустила медаль в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

Українська біатлоністка Віта Семеренко після "бронзи" в спринті не зуміла завоювати медаль у гонці переслідування на етапі Кубка світу, який проходить у Франції.

Українка йшла в трійці лідерів і не допускала промахів, проте помилилася у вирішальний момент - в ході заключної четвертої стрільби Віта не зуміла закрити відразу три мішені і втратила не тільки шанси на більш високе місце, але і свою третю сходинку.

У підсумку Віта Семеренко фінішувала восьмою, а її сестра Валентина, яка стартувала в гонці з сьомого місця, з одним промахом перетнула фінішну лінію дев'ятій.

Юлія Джима в гонці переслідування не стартувала. Анастасія Меркушина зуміла піднятися з 45-ї на 28-у сходинку, а Олена Підгрушна подолала відразу дев'ятнадцять позицій і фінішувала 30-ю.

Виграла гонку переслідування Лаура Дальмаєр, Анастасія Кузьміна стала другою, а "бронзу" завоювала Ліза Вітоцці.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Віта Семеренко розкрила секрет успішного повернення в біатлон після декретної відпустки.