Четвер, 9 травня

9 травня

Коноплянка допустив неймовірний промах в матчі Бундесліги: опубліковано відео

Півзахисник збірної України та німецького "Шальке" Євген Коноплянка допустив неймовірний промах в матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини проти "Штутгарта".

На 65-й хвилині матчу українець міг забивати в порожні ворота, проте з одинадцяти метрів примудрився промахнутися. Коноплянка спершу прийняв м'яч, після чого другим дотиком спрямував його поруч зі штангою.

Відзначимо, що український півзахисник вперше за чотири матчі вийшов в основі "Шальке" і відіграв у цій зустрічі 80 хвилин.

Гельзенкірхенцям вдалося здобути перемогу з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті в перші двадцять хвилин матчу. Їх авторами стали Налдо і Харіт.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що півзахисник збірної України забив ефектний гол у Бельгії.