• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

І тут ганьба: США розчарували в першому хокейному матчі на Олімпіаді-2018

Збірна США зазнала поразки від команди Словенії в матчі першого туру хокейного турніру на Зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані.

Як повідомляє "Апостроф", матч закінчився з рахунком 3:2, а вирішальну шайбу словенці закинули в овертаймі.

Гра пройшла за таким же сценарієм, як і матч Словаччина - ОАР, в якому зганьбилися російські хокеїсти.

Американці грали в неспішному темпі, але все ж закинули одну шайбу до першої перерви. На 18-й хвилині відзначився Браян О'Нілл. В середині другого періоду Джордан Грінвей з передачі О'Нілла подвоїв перевагу американців.

Здавалося б, американці спокійно доведуть матч до перемоги, але словенці в третьому періоді зуміли переломити хід гри. На 46-й хвилині Блаж Грегорц скоротив різницю в рахунку. А за півтори хвилини до сирени Ян Муршак точним кидком перевів гру в овертайм.

У овертаймі команди не зіграли й хвилини, як той же Ян Муршак точним ударом застав зненацька голкіпера американців Райана Запольськи та приніс сенсаційну перемогу збірній Словенії.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 14 ЛЮТОГО

16 лютого Словенія битиметься з Росією, а на США чекає гра зі Словаччиною.