• НБУ:EUR 42.65
НБУ:USD  39.60

24 травня

23 травня

Футболіст "Манчестер Юнайтед" відзначився скандальною витівкою під час матчу: опубліковано відео

Півзахисник "Манчестер Юнайтед" Андер Еррера некрасиво повівся в перерві матчу 33-го туру чемпіонату Англії з "Манчестер Сіті".

Після першого тайму "МЮ" програвав (0: 2) і Еррера був дуже засмучений цим. По дорозі в підтрибунне приміщення хавбек плюнув на емблему суперника, яка була у нього під ногами.

Цей епізод викликав бурхливу реакцію в соціальних мережах і Ерреру звинуватили в неповазі до суперника.

Втім представники "Манчестер Юнайтед" запевняють, що футболіст діяв не навмисно, будучи зануреним у свої думки.

Можливо саме вихід емоцій і допоміг гравцям "МЮ". У другому матчі вони забили три голи і перемогли.

Раніше "Апостроф" публікував відеоогляд матчу "Манчестер Сіті" - "Манчестер Юнайтед".