Пʼятниця, 10 травня

10 травня

9 травня

Реал - Ювентус: відео голів

У Мадриді відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом". У драматичній зустрічі мадридці поступилися з рахунком 1:3, але пройшли далі за сумою двох зустрічей (4:3).

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал" - "Ювентус".

"Ювентус" вийшов вперед вже на другій хвилині матчу - Манджукич точно пробив головою після навісу Хедіри. На 37-й хвилині зустрічі хорватський форвард оформив дубль, і знову забив головою, але тепер після подачі Ліхтштайнера.

У другому таймі турінцям вдалося зрівняти рахунок двоматчевого протистояння - Навас упустив м'яч з рук і подарував його Матюїді, після чого французу залишалося тільки не промахнутися з пари метрів.

Кульмінація матчу сталася на останніх секундах - Лукас Васкес заробив для "Реала" пенальті, а Буффон отримав червону картку за занадто емоційне невдоволення рішенням арбітра. Роналду в результаті переграв з "точки" Щенсни, який вийшов на заміну.

Спецпроект Ліга Чемпіонів-2018: Шлях до Києва - всі новини, голи, огляди матчів