Пʼятниця, 3 травня

2 травня

Юні українські хокеїсти здобули блискучу перемогу на чемпіонаті світу: опубліковано відео

У матчі хокейного чемпіонату світу в Дивізіоні IB юнацька збірна України (U-18) перемогла Австрію.

Рахунок в першому періоді відкрив Дмитро Даниленко - 1:0, але незабаром австрійці зрівняли рахунок - 1:1. У другому ігровому відрізку українці спочатку пропустили гол - 1:2, але потім відзначився Гліб Кривошапко - 2:2. Проте в кінцівці другої двадцятихвилинки збірна Австрія знову вийшла вперед - 2:3.

У третьому періоді Україні довгий час не вдавалося зрівняти рахунок. Але в самому кінці матчу спочатку Фелікс Морозов зробив рахунок 3:3, а через кілька секунд Кривошапко оформив дубль - 4:3. На останній хвилині австрійці зняли воротаря і Артем Матейченко вразив порожні ворота - 5:3.

Ця перемога дозволила Україні піднятися на третє місце в дивізіоні.

Раніше "Апостроф" повідомляв про поразку хокейної збірної України від Казахстану.