Неділя, 28 квітня

28 квітня

Українські хокеїсти продовжують громити суперників на чемпіонаті світу: опубліковано відео

Юнацька збірна України (U-18) в матчі четвертого туру чемпіонату світу в Дивізіоні IB домоглася перемоги над Італією.

Перший період завершився нульовою нічиєю, а на початку другого відрізка італійці відкрили рахунок - 0:1. Втім вже через кілька хвилин українці вели в рахунку. Спочатку відзначився Микита Кругляков - 1:1, а потім шайбу закинув Данило Бабчук - 2:1. У третьому періоді Олександр Пересунько встановив остаточний рахунок - 3:1.

Після цього матчу Україна і Австрія мають в активі по дев'ять очок і ділять перше-друге місця в дивізіоні. Втім українці випереджають суперника завдяки перемозі в особистій зустрічі.

В останньому турі Україна зіграє з Румунією, яка програла чотири матчі з чотирьох з різницею шайб 5-24. У разі перемоги збірна України займе перше місце в турнірі і перейде в дивізіон IA.

Раніше "Апостроф" повідомляв про перемогу хокейної збірної України над Угорщиною.