Середа, 24 квітня

24 квітня

"Арсенал" та "Атлетіко" зіграли внічию в яскравому матчі півфіналу Ліги Європи: відеоогляд

Лондонський "Арсенал" і мадридський "Атлетіко" зіграли перший півфінальний матч Ліги Європи. Зустріч команд, що проходила в Лондоні, завершилася внічию - 1:1.

Для гостей гра складалася вкрай невдало з самого початку. Вже на 10-й хвилині Врсалько отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості, чим активно намагалися скористатися господарі поля. Забити "Арсеналу" вдалося лише один раз: на 61-й хвилині подачу з флангу замкнув Ляказетт. У відповідь на це Грізманн скористався помилкою Косьельні і зрівняв рахунок, що стало справжньою несподіванкою, якщо дивитися на загальну картину матчу.

У паралельній зустрічі "Марсель" грав з "Зальцбургом" і здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0.

"Арсенал" - "Атлетіко" 1:1
Голи: Ляказетт, 61 - Грізманн, 82

"Арсенал": Оспіна, Бельерин, Мустафі, Косельні, Монреаль, Ремсі, Джака, Уїлшир, Озіл, Уелбек, Ляказетт

"Атлетіко": Облак, Врсалько, Хіменес, Годін, Ернандес, Корреа (Савич, 75), Сауль, Партей, Коке, Гамейро (Габі, 65), Грізманн (Торрес, 85)

Попередження: Врсалько

Видалення: Врсалько, 10 (друга жовта картка)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" переміг "Баварію" у півфіналі Ліги чемпіонів.