Середа, 24 квітня

24 квітня

США в яскравому матчі обіграли Канаду на чемпіонаті світу з хокею: відеоогляд

У Данії відбувся матч першого туру чемпіонату світу з хокею між збірними США і Канади. Зустріч завершилася перемогою американської збірної.

США - Канада: дивитися відео матчу

Команди не зуміли визначити переможця за підсумками трьох періодів та овертайму, закинувши один одному по чотири шайби. У серії буллітів точнішими виявилися американці. Канадці закинули один буліт, тоді як американці - два. Вирішальний буліт на рахунку Кема Аткінсона.

США - Канада - 5:4 Б (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Голи: Дюбуа - 1 (Хорват), 0:47 - 0:1. О`Райллі - 1 (Бейлі), 12:23 - 0:2. Лі - 1 (Томпсон, Дебрінкет), 13:59 - 1:2. Ларкін - 1 (Крайдер, Істерлі), 20:43 - 2:2. Годро - 1 (Кейн, Коулман), 30:00 - 3:2. Бовільє - 1 (Екблад, Барзал), 37:53 - 3:3. Ларкін - 2 (Крайдер, Аткінсон), 43:27 - 4:3. Парейко - 1 (Макдевід), 50:48 - 4:4.

Переможний буліт: Аткінсон.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що Росія в першому матчі на ЧС розгромила Францію.