Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Український тенісист став переможцем турніру в Європі

Український тенісист Сергій Стаховський став переможцем челленджера в англійському Ілклі.

У фіналі українець здобув перемогу над німцем Оскаром Отте в двох партіях. У першому сеті Стаховський програв свою подачу в третьому геймі, але тут же зробив зворотний брейк. У дев'ятому геймі українцеві вдалося взяти подачу суперника, а в наступному - виграти сет. Друга партія видалася дуже впертою, перші вісім геймів тенісисти успішно захищали свої подачі. Але дев'ятий гейм виявився знову щасливим для нашого спортсмена і він зробив брейк. Наступний гейм Стаховський взяв під нуль, а разом з ним другий сет, матч і титул переможця турніру.

Стаховський (Україна) - Отте (Німеччина) - 6:4, 6:4.

До цього турніру Стаховський займав 140 місце в рейтингу АТР, але тепер напевно поліпшить свої позиції.

32-річний Стаховський виграв п'ятий турнір в своїй кар'єрі в одиночному розряді. В останній раз подібного успіху йому вдалося домогтися в 2010 році.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, як Стаховський вийшов у фінал турніру в Ілклі.