• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Франція - Аргентина: відео голів

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 збірна Франції перемогла Аргентину і вийшла в чвертьфінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Аргентина.

Рахунок був відкритий на початку матчу. Кіліан Мбаппе увірвався в штрафну і був збитий. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Антуан Грізманн - 1:0. В кінці першого тайму Анхель Ді Марія блискучим дальнім ударом зрівняв рахунок - 1:1.

На початку другого тайму аргентинці вийшли вперед. Ліонель Мессі пробив з 15 метрів, м'яч влучив у ногу Габріелю Меркадо і влетів у ворота - 1:2. Через кілька хвилин рахунок зрівняв Бенжемін Павар, якому вдався відмінний дальній удар - 2:2. Потім Мбаппе підхопив м'яч в штрафний і з близької відстані розстріляв ворота - 3:2. Після цього Олів'є Жиру вивів Мбаппе до воріт і форвард розправився з воротарем - 4:2. У кінцівці зустрічі Серхіо Агуеро з передачі Мессі скоротив розрив в рахунку - 4:3. Домогтися більшого аргентинцям вже не вистачило часу.

Франція - Аргентина - 4:3 (1:1)

Голи: Грізманн (13, з пенальті), Павар (57), Мбаппе (63, 68) - Ді Марія (41), Меркадо (48), Агуеро (90+3)

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі третього туру групового етапу ЧС-2018 Аргентина перемогла Нігерію (2:1), а Франція зіграла внічию з Данією (0:0).