Субота, 27 квітня

27 квітня

Бразилія - Мексика: відео голів

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 збірна Бразилії перемогла Мексику і вийшла в чвертьфінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Бразилія - Мексика.

У першому таймі бразильці володіли невеликою перевагою, але забити гол не зуміли. На початку другої половини Вілліан увірвався в штрафну, прострілив уздовж воріт і Неймар в падінні відправив м'яч у сітку - 1:0. Бразильці продовжили атакувати і воротар мексиканців кілька разів врятував команду після ударів Коутіньо, Неймара і Вілліана. В кінці зустрічі Неймар втік в контратаку і відмінним пасом вивів Роберто Фірміно на порожні ворота - 2:0.

Бразилія - Мексика - 2:0 (0:0)

Голи: Неймар (51), Фірміно (88)

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі третього туру групового етапу ЧС-2018 Бразилія обіграла Сербію (2:0), а Мексика крупно програла Швеції (0:3).