Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Барселона" здобула важку перемогу над "Тоттенгемом" в серії пенальті в матчі Кубка чемпіонів: відеоогляд

У матчі Міжнародного кубка чемпіонів "Барселона" добилася перемоги над "Тоттенгемом" в серії пенальті.

Каталонський клуб відкрив рахунок на 15-й хвилині. Рафінья класно вивів Муніра Ель-Хаддаді на порожні ворота і форварду "Барселони" залишалося лише підставити голову - 1:0. В середині тайму голом відзначився новачок каталонців Артур, якому вдався відмінний удар здалеку - 2:0.

У другому таймі скоротити розрив у рахунку вдалося Сон Хин Міну, якій відправив м'яч у ворота з близької відстані - 2:1. А ще через пару хвилин Жорж-Кевін Н'Куду після грубої помилки захисників зрівняв рахунок - 2:2. У підсумку матч завершився внічию, а в серії пенальті точнішими були гравці "Барселони".

"Барселона" - "Тоттенгем" - 2:2 (2:0), по пенальті - 5:3

Голи: Ель-Хаддаді (15), Артур (29) - Сон Хин Мін (73), Н'Куду (75)

"Барселона": Сілессен, Семеду (Паленсія, 46), Лангле (Куенка, 46), Марлон (Мінгеса, 51), Міранда (Кукурелья, 51), Артур (Мончу, 46), Рафінья (Малком, 52), Д. Суарес (Перес, 22), Роберто (Колладо, 52), Гомеш (Пуїг, 26), Ель-Хаддаді (Руїс, 46).

"Тоттенгем": Гассаніга (Ворм, 61), Ор'е, Картер-Вікерс, Девіс, Уокер-Петерс, Сіссоко (Н'Куду, 35), Еймос (Санчес, 46), Сон Хин Мін, Еріксен, Лукас (Георгіу, 63), Льоренте (Скіпп, 46).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі кубка чемпіонів "Манчестер Сіті" переміг "Баварію".