НБУ:USD  39.80

28 березня

27 березня

Шахтар - Ворскла: відео голів

У Харкові відбувся матч четвертого туру чемпіонату України між "Шахтарем" і "Ворсклою", в якому донецький клуб здобув велику вольову перемогу з рахунком 4:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Ворскла".

У першому таймі рахунок після подачі кутового відкрив В'ячеслав Шарпар - 0:1. Полтавчани вміло оборонялися і зуміли втримати перевагу в рахунку до перерви.

У другій половині гравці "Шахтаря" різко накрутили темп і зім'яли суперника. Спочатку Марлос обігравшись з Мораєсом увірвався в штрафну і точно пробив з лівої ноги - 1:1. Через кілька хвилин Тарас Степаненко з пасу Мораєса вразив порожні ворота - 2:1. Практично тут же Патрік віддав на Хочолаву, який з меж штрафного відправив м'яч у сітку - 3:1. Остаточний рахунок встановив Мораєс, якому асистував Тайсон - 4:1.

"Шахтар" - "Ворскла" - 4:1 (0:1)

Голи: Марлос (50), Степаненко (59), Хочолава (62), Мораєс (72) - Шарпар (25)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі третього туру чемпіонату України "Шахтар" програв "Динамо" з рахунком 0:1.