Пʼятниця, 29 березня

29 березня

28 березня

Арсенал - Манчестер Сіті: відео голів

У матчі першого туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" на виїзді переміг "Арсенал" з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Арсенал" - "Манчестер Сіті".

Рахунок на початку зустрічі відкрив Рахім Стерлінг, який змістився з флангу в центр і точно пробив з 18 метрів - 0:1. До кінця тайму обидві команди мали шанси відзначитися, але рахунок не змінився.

В середині другого тайму Серхіо Агуеро з центру поля втік один на один, але не зумів переграти воротаря "Арсеналу". Втім, практично тут же "Манчестер Сіті" забив другий гол. Бенжамен Менді прострілив у центр штрафної і Бернарду Сілва зблизька відправив м'яч у ворота - 0:2. З таким результатом матч і завершився.

"Манчестер Сіті" впевнено переміг у першому матчі сезону, а до гри "Арсеналу" є багато питань.

"Арсенал" - "Манчестер Сіті" - 0:2 (0:1)

Голи: Стерлінг (14), Бернарду Сілва (64)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Манчестер Сіті" став володарем Суперкубка Англії.