Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

"Баварія" виграла перший титул сезону: відеоогляд

У матчі за Суперкубок Німеччини мюнхенська "Баварія" розгромила франкфуртський "Айнтрахт" і стала володарем трофея.

Зустріч активніше почав "Айнтрахт", який створив кілька напівмоментів. Але перша ж серйозна атака "Баварії" закінчилася голом. Кімміх навісив з флангу і Левандовскі точно пробив головою - 0:1. Всього через кілька хвилин форвард забив другий гол, замкнувши подачу Роббена з кутового - 0:2.

На початку другого тайму Левандовскі отримав пас від Мюллера, обіграв захисника і точним ударом оформив хет-трик - 0:3. Незабаром Алаба прострілив з флангу, воротар "Айнтрахта" не дотягнувся до м'яча і Коман вразив порожні ворота - 0:4. Крапку в матчі поставив Алькантара, який точно пробив з 10 метрів після пасу Комана - 0:5.

"Баварія" виграла Суперкубок в сьомий раз в історії і це є рекордом Німеччини.

"Айнтрахт" - "Баварія" - 0:5 (0:2)

Голи: Левандовскі (23, 26, 54), Коман (63), Алькантара (85)

"Айнтрахт": Реннов, Сальседо, Віллемс, да Кошта, Абраам, де Гузман (Ребич, 64), Хасебе, Гачіновіч Торро, Фабіан (Блум, 64), Аллер (Йович, 76).

"Баварія": Нойєр, Зюле, Алаба, Кімміх, Хуммельс, Роббен (Коман, 58), Алькантара, Мартінес, Рібері, Мюллер (Горетцка, 64), Левандовскі (Вагнер, 72).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Баварія" програла "Айнтрахту" в фіналі Кубку Німеччини.