Субота, 27 квітня

27 квітня

Мережу захопила феноменальна гра легенди англійського футболу на останніх секундах матчу: опубліковано відео

Найкращий бомбардир в історії збірної Англії Уейн Руні став справжнім героєм американського "Ді Сі Юнайтед" в матчі MLS проти "Орландо Сіті".

На шостій доданій до другого тайму хвилині за рахунку 2:2 "Ді Сі Юнайтед" заробив кутовий біля воріт суперника. Голкіпер команди, за яку грає Руні, пішов у штрафну суперника. Однак корнер перетворився на контратаку "Орландо" - нападник Уілл Джонсон підхопив м'яч і помчав до порожніх воріт суперника.

Руні встиг наздогнати Джонсона, в ефектному підкаті відібрав м'яч, після чого пробіг кілька десятків метрів і виконав гольову передачу в штрафну на Луісіано Акосту, який завдав точного удару головою.

Нагадаємо, Руні перейшов в "Ді Сі Юнайтед" цього літа. На рахунку нападника 1 гол і 3 гольові передачі в шести матчах.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Руні отримав страшну травму під час матчу MLS.