• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

"Реал" стартував з перемоги в чемпіонаті Іспанії: відеоогляд

Мадридський "Реал" в першому турі чемпіонату Іспанії на своєму полі переміг "Хетафе" з рахунком 2:0.

Вже на 15-й хвилині матчу рахунок міг відкрити Гарет Бейл, але м'яч після його красивого удару головою в падінні влучив у поперечину. Втім, через кілька хвилин Бейл навісив в штрафну, воротар "Хетафе" невдало вибив м'яч кулаком і Дані Карвахаль головою переправив його у ворота - 1:0.

На початку другої половини матчу захисник "Хетафе" втратив м'яч біля своїх воріт і Марко Асенсіо видав відмінний пас на Бейла, який був точний - 2:0. Надалі "Реал" продовжив атакувати, але рахунок залишився незмінним.

"Реал" - "Хетафе" - 2:0 (1:0)

Голи: Карвахаль (20), Бейл (51)

"Реал": Навас, Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело, Себальос (Модріч, 71), Кроос, Іско (Каземіро, 58), Асенсіо, Бейл (Васкес, 77), Бензема.

"Хетафе": Сорія, Д.Суарес, Дакон, Гонсалес, Кабрера, Максимович, Арамбаррі, Портільо (Алехо, 64), Сібасакі, Дьєду (Мата, 58), Моліна (Анхель, 71).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" програв "Атлетіко" в матчі за Суперкубок УЄФА.