Субота, 4 травня

4 травня

РБ Лейпциг - Зоря: відео голів

У Німеччині відбувся матч-відповідь плей-офф раунду Ліги Європи між місцевим РБ "Лейпциг" і луганською "Зорею". Господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:2 і вийшли в груповий етап турніру.

Німецький клуб швидко вийшов вперед завдяки точному удару Тімо Вернера з дальньої дистанції. "Зоря" відігралася на 35-й хвилині - після подачі з правого флангу і рикошету Рафаел головою відправив м'яч у сітку.

У дебюті другого тайму луганчани відзначилися ще раз - Олександр Караваєв бив низом в дальній кут, і Артем Гордієнко в підкаті переправив м'яч в сітку. "Лейпциг" відігрався на 69-й хвилині - Жан-Кевін Огюстен отримав пас в штрафний і з гострого кута переграв голкіпера.

Переможний м'яч "Лейпциг" провів на 90-й хвилині - арбітр призначив пенальті за гру рукою Віталія Вернидуба, і Еміль Форсберг впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Нагадаємо, в першому матчі, який пройшов в Запоріжжі, команди зіграли внічию - 0:0.

РБ ЛЕЙПЦИГ - ЗОРЯ - 3:2

ГОЛИ: Вернер, 7, Огюстен, 69, Форсберг, 90 (пен) - Рафаел, 35, Гордієнко, 48