19 квітня

18 квітня

17 квітня

Тоттенгем - Ліверпуль: відео голів

У матчі п'ятого туру чемпіонату Англії "Тоттенгем" на своєму полі програв "Ліверпулю" з рахунком 1:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенгем" - "Ліверпуль".

Ліверпульський клуб мав перевагу протягом усього матчу, але забити "червоним" вдалося лише в кінцівці першого тайму. Вейналдум відмінно пробив головою після подачі кутового, Ворм зумів відбити м'яч, але зробив це вже з-за лінії воріт - 0:1.

Початок другої половини зустрічі видався дуже бойовим. Спочатку Робертсон навісив в штрафну і потрапив в поперечину, а потім Лукас міг зрівняти рахунок, але влучив у штангу. Через кілька хвилин Мане прорвався по флангу і прострілив, Вертонген в падінні перевів м'яч в штангу і його в порожні ворота добив Фірміно - 0:2. "Тоттенгему" вдалося лише скоротити розрив у рахунку в самому кінці матчу. Ламела точно пробив з гострого кута з близької відстані - 1:2.

"Ліверпуль" здобув п'яту перемогу поспіль і продовжує лідирувати в Прем'єр-лізі.

"Тоттенгем" - "Ліверпуль" - 1:2 (0:1)

Голи: Ламела (90+3) - Вейналдум (39), Фірміно (54)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболіст "Ліверпуля" попрацював прибиральником в туалеті.