Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Українські баскетболісти здобули сенсаційну перемогу над однією з найкращих команд світу: відеоогляд

У матчі сьомого туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2019 збірна України з баскетболу сенсаційно обіграла команду Іспанії, яка є багаторазовим чемпіоном Європи.

Українці вдало розпочали матч і за підсумками першої чверті відірвалися на сім очок. До середини другого відрізка України вела вже з відривом в 13 очок, але після цього перевага перейшла до іспанців, які зуміли зрівняти рахунок. Перша половина закінчилася на користь України, але всього з різницею в два очки.

Третя чверть проходила в рівній боротьбі, в якій лідерство переходило від однієї команди до іншої, але в кінцівці українцям вдалося піти в невеликий відрив. У заключній чверті українцям тримали суперника на відстані 5-7 очок, а в кінцівці закріпили перевагу - 76:65.

Україна - Іспанія - 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14)

Україна: Лукашов (11 + 5 передач), Михайлюк (22 + 5 перехоплень), Конєв (1 + 2 блок-шота), Зайцев (3), Лень (8 + 5 підбирань) - старт; Гладир (4 передачі), Джетер (6), Бобров (3 + 5 підбирань), Герун (6), Кобець, Кравцов (13), Липовий (3)

Іспанія: Колом (15 + 4 передачі), Х. Фернандес (3), Паулі (11), Агілар (6), Сайс (4) - старт; Юста (3), Бейран, І. Діоп (5 + 6 підбирань), Оріоль (4 + 7 підбирань), С. Родрігес (12), Састре (2)

Завдяки цій перемозі Україна вийшла на четверте місце в своїй групі, але для потрапляння на чемпіонат світу потрібно потрапити хоча б до трійки.

Турнірне становище в групі: Іспанія 6-1, Туреччина 5-2, Латвія 5-2, Україна 4-3, Чорногорія 3-4, Словенія 2-5.

Наступний матч Україна проведе 17 вересня на виїзді проти Чорногорії.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна програла Туреччині в матчі відбору ЧС-2019.