Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Реал" познущався над "Ромою" в першому турі Ліги чемпіонів: відеоогляд

У матчі першого туру групового турніру Ліги чемпіонів "Реал" на своєму полі розгромив "Рому" з рахунком 3:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал" - "Рома".

"Реал" з перших хвилин кинувся в атаку і міг швидко повести в рахунку, але свої моменти не реалізували Бейл та Іско. Забитого гола довелося чекати до кінця першого тайму. Іско відкрив рахунок, блискуче виконавши штрафний удар - 1:0.

На початку другого тайму Бейл міг збільшити розрив у рахунку, але влучив у поперечину. Втім, через кілька хвилин Бейл після прекрасного пасу Модріча втік до воріт "Роми" і точно пробив в кут воріт - 2:0. Крапку в матчі поставив Діас, який відзначився блискучим обвідним ударом - 3:0.

В іншому матчі цієї групи чеська "Вікторія" зіграла внічию з російським ЦСКА - 2:2.

"Реал" Іспанія - "Рома" Італія - 3:0 (1:0)

Голи: Іско (45), Бейл (58), Діас (90)

"Реал": Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело, Модріч (Себальос, 85), Каземіро, Кроос, Бейл (Діас, 73), Бензема (Асенсіо, 62), Іско.

"Рома": Ольсен, Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов, Нзонзі (Шик, 69), де Россі, Дзаньоло (Пеллегріні, 54), Ундер, Джеко, Ель-Шаараві (Перотті, 62).

Попередження: Рамос (23), де Россі (44), Джеко (76).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ювентус" переміг "Валенсію" у матчі Ліги чемпіонів.