Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

"Баварія" несподівано втратила очки в Лізі чемпіонів: відеоогляд

У матчі другого туру групового турніру Ліги чемпіонів в групі Е мюнхенська "Баварія" на своєму полі добилася лише нічиєї в поєдинку з амстердамським "Аяксом".

"Баварія" відкрила рахунок на самому початку матчу. Роббен навісив з флангу і Хуммельс з близької відстані ударом головою послав м'яч у ворота - 1:0. Але в середині тайму Мазрауі отримав пас від Тадича, увірвався в штрафну і переграв Нойєра - 1:1.

У другому таймі обидві команди мали хороші нагоди відзначитися, але рахунок залишився незмінним.

Після двох турів "Аякс" і "Баварія" мають в активі по чотири очки і ділять перше-друге місця турнірної таблиці.

"Баварія" Німеччина - "Аякс" Нідерланди - 1:1 (1:1)

Голи: Хуммельс, 4 - Мазрауі, 22

"Баварія": Нойєр, Кімміх, Боатенг, Хуммельс (Зюле, 90), Алаба, Мартінес, Алькантара, Роббен (Хамес, 62), Мюллер, Рібері (Гнабрі, 74), Левандовскі.

"Аякс": Онана, Мазрауі, де Лігт, Вебер, Тальяфіко, ван де Бек (де Віт, 75), Шене, Блінд, Зіеш, Тадич, Нерес (Дольберг, 85).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР