Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

"Карпати" сенсаційно знищили "Чорноморець" в Одесі: відеоогляд

"Карпати" здобули найбільшу перемогу в чемпіонаті України в цьому сезоні, розгромивши в Одесі "Чорноморець" з рахунком 5:0.

Розгром господарів поля почав Швед, реалізувавши пенальті на 2-й хвилині. Ще чотири м'ячі гості забили у другому таймі.

Після 13-ти турів "Карпати" йдуть на 10-му рядку турнірної таблиці, "Чорноморець" йде 11-м.

Чорноморець — Карпати 0:5

Голи: Швед, 2 (пен.), Понде, 48, Мякушко, 77, 90+5, Гуцуляк, 90+6.

Чорноморець: Литовченко, Остапенко, Рижук, Грачов, Трубочкін, Смирнов (Мутцерс, 85), Мусолітін, Татарков (Штогрин, 76), Бабенко, Чорний (Карноза, 58), Коваль.

Карпати: Шевченко, Лебеденко, Мірошниченко, Мехремич, Бородай, Клец, Эрбес, Швед (Мендес, 81), Карраскаль (Вербний, 73), Понде (Мякушко, 64), Гуцуляк.

Попередження: Грачов, Трубочкін, Штогрін — Мехреміч, Понде, Клец.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" здобув розгромну перемогу у чемпіонаті України.